MODELOWANIE SYLWETKI

Modelowanie sylwetki
ICOONE

ICOONE® to jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. Najnowsza opatentowana technologia ICOONE pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

walczących z nadwagą i cellulitem
– bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych
– mających problem z luźną skórą
– z problemami naczyniowymi i obrzękami
– po zabiegach liposukcji
– dla kobiet po porodach, chcących wrócić do sylwetki z przed ciąży
– mających bóle mięśni, bóle pleców i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała
– dla osób uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport
– dla osób, które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł.

Zastosowanie :
Przeciwwskazania:
Modelowanie sylwetki
STORZ MEDICAL

​​Storz Medical to pionierskie odkrycie szwajcarskiej marki, które umożliwia genialną redukcję cellulitu i ujędrnianie ciała całkowicie bez ingerencji chirurgicznej, co więcej bez efektu termicznego. Redukcja cellulitu i ujędrnianie ciała z wykorzystaniem zabiegu Storz Medical odbywa się dzięki wykorzystaniu fal akustycznych, które stosowane są nie tylko w zabiegach medycyny estetycznej, ale także w przypadku zabiegów fizjoterapeutycznych.

Fale akustyczne (Acoustic Wave Therapy – AWT) skierowane w miejsce problemu, czyli w nadmiar tkanki tłuszczowej skumulowanej w formie nieestetycznego cellulitu skutkują pobudzeniem komórek do naturalnej, intensywnej regeneracji oraz inicjują przebudowę kolagenu. Fale akustyczne odznaczają się wyjątkową siłą działania i rozprzestrzeniają się na szeroki obszar pożądanej warstwy skóry, dzięki czemu metodę Storz Medical wykorzystuje się do redukcji także otyłości miejscowej. Ze względu na wysoką skuteczność zabieg Storz Medical stosujemy także do niwelowania wiotkości skóry oraz do modelowania sylwetki.

Znakomita moc emitowanych fal dźwiękowych pozwala na usuwanie cellulitu nawet w zaawansowanej formie, czyli III i IV stadium zwłóknienia. Dowodem na skuteczność fal akustycznych jest ich wykorzystanie w przypadku leczenia schorzeń ścięgien i mięśni. Tak znakomita siła uderzeniowa gwarantuje zadowalające efekty w przypadku redukcji cellulitu. Po odpowiedniej ilości zabiegów ustalonych w zależności od indywidualnych potrzeb, dzięki zabiegowi Storz Medical możemy całkowicie usunąć cellulit w wybranych miejscach.

Z zabiegu mogą skorzystać zarówno Panie, które chcą poznać sposoby na usuwanie cellulitu, jak również kobiety pragnące na dłużej zachować młodość i jędrność ciała, ponieważ Storz Medical jest idealnym środkiem profilaktycznym pozwalającym na zachowanie zachwycająco zdrowej i jędrnej skóry. Poza redukcją cellulitu zabieg Storz Medical usprawnia przepływ limfy, zwiększa cyrkulację krwi w obrębie tkanek, co dotlenia i wzmacnia zarówno naskórek, jak i skórę właściwą.

Przeciwwskazania
Modelowanie sylwetki
KARBOKSYTERAPIA

ZLOKALIZOWANA TKANKA TŁUSZCZOWA – PODWÓJNY PODBRÓDEK, RAMIONA, BRZUCH, UDA, POŚLADKI, KOLANA

NA CZYM POLEGA ZABIEG?

Zabiegi karboksyterapii wskazane są przede wszystkim tym, u których otłuszczenia występują nierównomiernie na po- wierzchni ciała, w okolicach boczków, ud, kolan, pośladków, ramion, brzucha;

Iniekcja dwutlenku węgla prowadzi do wymodelowania sylwetki oraz redukcji zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na aplikację CO2;

Karboksyterapia osłabia komórki tłuszczowe urazem ciśnieniowym w trakcie podawania gazu. Dwutlenek węgla w organi- zmie częściowo przekształca się w kwas węglowy, który mechanicznie uszkadza i rozpuszcza komórki tłuszczowe;

Pod wpływem iniekcji CO2 w organizmie dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych w obszarze, gdzie jest aplikowany, tym samym dochodzi do zwiększonego dotlenienia warstw skóry i zniszczenia ścian adipocytów magazynujących tłuszcze; • Zabieg karboksyterapii zwiększa możliwość lipolizy czyli rozkładu hydrolitycznego trójglicerydów w tkance tłuszczowej. Rozkład ten prowadzi do powstania kwasów tłuszczowych i glicerolu, te z kolei uwolnione są do krwiobiegu i wychwytywane przez większość tkanek (z wyłączeniem mózgu i erytrocytów). Następnie są estryfikowane do acylogliceroli lub utleniane, jako główne źródło energetyczne do dwutlenku węgla i wody;

Terapia dwutlenkiem węgla przynosi spektakularne efekty, ponieważ skoncentrowana jest bezpośrednio na problema- tycznym obszarze, gdzie zdeponowany jest nadmiar tkanki tłuszczowej;

Ponadto w wyniku iniekcji dochodzi do zwiększenia metabolizmu (podwyższenie temperatury tkanki tłuszczowej) i utwo- rzenia nowych naczyń krwionośnych;

Pod wpływem CO2 wzmożony zostaje drenaż limfatyczny i cyrkulacja tlenu w leczonym obszarze, co w konsekwencji po zakończonej serii zabiegów prowadzi do wymodelowania sylwetki i redukcji lokalnych złogów tłuszczowych.

Zabiegi na włosy KARBOKSYTERAPIA
Wskazania:
Modelowanie sylwetki
EMSCULPT

EMSculpt – innowacja w odchudzaniu i modelowaniu ciała.

TO PIERWSZE NA RYNKU urządzenie, które spala tłuszcz i buduje mięśnie. Dzieje się to bez Twojego wysiłku.

Nad jednoczesnym spalaniem podskórnej tkanki tłuszczowej i zwiększaniu mięśni pracuje HIFEM (High-Intensity Focused ElectroMagnetic Technology) czyli zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności, która wywołuje ponad 20 000 niezwykle intensywnych skurczów mięśni, tzw. skurczów supramaksymalnych. Taki trening jest nieosiągalny w trakcie samodzielnych ćwiczeń fizycznych. Nie tylko ze względu na ich rekordową liczbę, ale i wielokrotnie dłuższy czas trwania poszczególnych skurczów.

30-minutowa sesja EMSCULPT daje efekt porównywalny do 20000 brzuszków lub przysiadów.

Wskazania:
Przeciwwskazania do zabiegu:
Modelowanie sylwetki
AROSHA

Bandażowanie ciała Arosha – To ekspresowa odpowiedź na problemy związane z cellulitem wodnym, włóknistym, obrzękami, skórą pozbawioną jędrności oraz ze zlokalizowaną tkanką tłuszczową.

Bandaże wykonane są z delikatnej bawełny nasączonej aktywnymi składnikami (takich jak: kofeina, guarana, olejek mięty pieprzowej, cynamon, miód, escyna pochodząca z kasztanowca, wyciąg z wąkrotki azjatyckiej, ziarna kakaowca, chmiel, proteiny mleczne, kwas mlekowy, sól z morza martwego, chili, alantoina i wiele innych), które w trakcie zabiegu uwalniają się stopniowo i przenikają w głąb skóry.

Największym atutem Bandaży Arosha jest efekt widoczny już po pierwszym zabiegu! 

Oprócz wyszczuplania jest również program szczególnie zalecany jako kuracja po odchudzaniu, okresie ciąży i karmienia piersią. Doskonale sprawdza się na problemy z rozstępami oraz jako kuracja antystarzeniowa. 

Efekty zabiegu to:
Modelowanie sylwetki
LIPOLIZA INIEKCYJNA

To małoinwazyjna metoda modelowania sylwetki, przeznaczona zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. To dobre rozwiązanie przede wszystkim dla osób z niewielkim nadmiarem tkanki tłuszczowej, które borykają się z kompleksami związanymi z drobnymi mankamentami swojej figury.

NA CZYM POLEGA ZABIEG ?

Podczas lipolizy iniekcyjnej tkanka tłuszczowa jest likwidowana poprzez podawanie substancji, która prowadzi do rozpuszczania komórek tłuszczowych.

W miejscach wstrzyknięcia preparatu powstaje kontrolowany i zamierzony, niewielki stan zapalny tkanki tłuszczowej. Uwalniające się z komórek tłuszcze trafiają do krwi i są transportowane do wątroby, gdzie zostają poddane rozkładowi, a następnie są wydalane z organizmu.

Przeprowadzenie serii zabiegów lipolizy iniekcyjnej pozwala na utratę nawet 4-5 cm w obwodzie w miejscu, gdzie został wstrzyknięty preparat.

Jeżeli ilość tkanki tłuszczowej jest niewielka, do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów wystarczą nawet dwa lub trzy zabiegi. Lipoliza iniekcyjna pozwala na zmniejszenie obwodu bioder, brzucha, ud, ramion lub innych części ciała, w których ilość komórek tłuszczowych jest według pacjenta zbyt duża.

Modelowanie sylwetki

Bądźmy w kontakcie