LASERY I URZĄDZENIA

Lasery i Urządzenia
ICOONE

ICOONE® to jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. Najnowsza opatentowana technologia ICOONE pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

walczących z nadwagą i cellulitem
– bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych
– mających problem z luźną skórą
– z problemami naczyniowymi i obrzękami
– po zabiegach liposukcji
– dla kobiet po porodach, chcących wrócić do sylwetki z przed ciąży
– mających bóle mięśni, bóle pleców i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała
– dla osób uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport
– dla osób, które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł.

Zastosowanie :
Przeciwwskazania:
Lasery i Urządzenia
STORZ MEDICAL

​​Storz Medical to pionierskie odkrycie szwajcarskiej marki, które umożliwia genialną redukcję cellulitu i ujędrnianie ciała całkowicie bez ingerencji chirurgicznej, co więcej bez efektu termicznego. Redukcja cellulitu i ujędrnianie ciała z wykorzystaniem zabiegu Storz Medical odbywa się dzięki wykorzystaniu fal akustycznych, które stosowane są nie tylko w zabiegach medycyny estetycznej, ale także w przypadku zabiegów fizjoterapeutycznych.

Fale akustyczne (Acoustic Wave Therapy – AWT) skierowane w miejsce problemu, czyli w nadmiar tkanki tłuszczowej skumulowanej w formie nieestetycznego cellulitu skutkują pobudzeniem komórek do naturalnej, intensywnej regeneracji oraz inicjują przebudowę kolagenu. Fale akustyczne odznaczają się wyjątkową siłą działania i rozprzestrzeniają się na szeroki obszar pożądanej warstwy skóry, dzięki czemu metodę Storz Medical wykorzystuje się do redukcji także otyłości miejscowej. Ze względu na wysoką skuteczność zabieg Storz Medical stosujemy także do niwelowania wiotkości skóry oraz do modelowania sylwetki.

Znakomita moc emitowanych fal dźwiękowych pozwala na usuwanie cellulitu nawet w zaawansowanej formie, czyli III i IV stadium zwłóknienia. Dowodem na skuteczność fal akustycznych jest ich wykorzystanie w przypadku leczenia schorzeń ścięgien i mięśni. Tak znakomita siła uderzeniowa gwarantuje zadowalające efekty w przypadku redukcji cellulitu. Po odpowiedniej ilości zabiegów ustalonych w zależności od indywidualnych potrzeb, dzięki zabiegowi Storz Medical możemy całkowicie usunąć cellulit w wybranych miejscach.

Z zabiegu mogą skorzystać zarówno Panie, które chcą poznać sposoby na usuwanie cellulitu, jak również kobiety pragnące na dłużej zachować młodość i jędrność ciała, ponieważ Storz Medical jest idealnym środkiem profilaktycznym pozwalającym na zachowanie zachwycająco zdrowej i jędrnej skóry. Poza redukcją cellulitu zabieg Storz Medical usprawnia przepływ limfy, zwiększa cyrkulację krwi w obrębie tkanek, co dotlenia i wzmacnia zarówno naskórek, jak i skórę właściwą.

Przeciwwskazania
ZAFFIRO

Wraz z upływem lat organizm ludzki traci zdolność do naturalnej produkcji kolagenu. Wskutek tego, na skórze pojawiają się zmarszczki, a jej elastyczność i jędrność ulega obniżeniu. Warto zatem podjąć walkę z oznakami starzenia i pomóc skórze odzyskać świeży i młody wygląd.

Zaffiro to bezinwazyjny termolifting, który znakomicie radzi sobie z redukowaniem zmarszczek, a efekt termiczny, wywołany pod wpływem zastosowania zabiegu, stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Zastosowanie tego nowoczesnego urządzenia polecane jest wszystkim tym, którzy pragną efektywnego odmłodzenia bez użycia skalpela i bez przechodzenia przez długi okres rekonwalescencji. Zaffiro jest to bowiem zabieg bankietowy, który przynosi natychmiastowe oraz jednocześnie długofalowe, pozytywne rezultaty leczenia.

Wkazania
Przeciwwskazania:
Lasery i Urządzenia
DEPILACJA LASEROWA

Czy wiesz, że człowiek w ciągu całego swojego życia usuwa niechciane owłosienie przeciętnie 1540 razy? To bardzo dużo, prawda? A gdy do tego wszystkiego dodamy jeszcze czas, który musimy poświęcić na jego jednorazowe usuwanie, jak również finalny efekt końcowy: nieestetycznie wyglądające wrastające włoski czy podrażniona skóra – nie napawa to optymizmem.

Na szczęście istnieje skuteczna metoda bezbolesnego usuwania owłosienia, która szturmem zdobywa serca ludzi na całym świecie – zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Mowa oczywiście o trwałej depilacji laserowej – najskuteczniejszej metodzie depilacji niechcianych włosków. Zabieg depilacji laserowej na zawsze zlikwiduje problem nadmiernego owłosienia i zwiększy Twój komfort życia – zapomnisz o nieustannym goleniu się, zacięciach, zranieniach. Aby osiągnąć trwałe efekty wystarczy systematyczność wykonywania zabiegu.

  •  3 długości fali w zależności od koloru włosa
  •  Szybka i precyzyjna praca
  •  Bardzo małe odczucie dyskomfortu podczas zabiegu
  •  Zintegrowany z głowicą emitującą promienie system chłodzenia 
  •  Doskonałe efekty przy różnych rodzajach włosów
Przeciwwskazania
Lasery i Urządzenia
LASEROWE ZAMYKANIE NACZYNEK

Naczynka czyli inaczej „pajączki” to trwałe, rozszerzone naczynia włosowate, nieestetycznie prześwitujące przez naskórek. Pojedyncze „nitki”, pojawiające się najczęściej na twarzy, tworzą z czasem czerwoną sieć naczyń, stanowiąc tym samym źródło dyskomfortu i kompleksów. Skłonność do pękania naczynek jest zwykle uwarunkowana genetycznie. Problem ten jest także często wynikiem nadciśnienia tętniczego, zaburzeń hormonalnych i krążeniowych, czy też nadmiernie wrażliwej skóry.

Laserowe zamykanie rozszerzonych naczyń krwionośnych jest zabiegiem bezinwazyjnym, a podczas zabiegu odczuwany jest lekki dyskomfort. W przypadku małych „pajączków” wystarczy już jedna do dwóch wizyt w salonie, zaś do usunięcia większych naczyń zaleca się kilka wizyt, dzięki którym problem zniknie na zawsze.

Przeciwwskazania
Lasery i Urządzenia
LASEROWE USUWANIE TATUAŻU

Niechciane tatuaże lub makijaże permanentne usuwamy laserem Nd:Yag typu Q-Switch. Laser ten emituje bardzo krótkie (nanosekundowe) impulsy o bardzo dużej mocy, przez co bez ryzyka termicznego uszkodzenia naświetlanych tkanek, impuls rozbija zawarty w skórze barwnik na mniejsze cząsteczki, które następnie zostają stopniowo usunięte przez organizm.

EFEKTYWNOŚĆ ZABIEGU:

Efekty uzależnione są od koloru lub ilości występujących barw, wielkości, gęstość tatuażu – intensywności barwnika, składu chemicznego pigmentu, głębokości jego usytuowania, kolorytu skóry, lokalizacji anatomicznej, indywidualnej reakcji na leczenie (rola układu immunologicznego) i stosowania się do zaleceń po zabiegowych.

Najszybciej i najłatwiej usuwają się tatuaże monochromatyczne i umiejscowione płytko pod skórą, zaś najdłużej terapii wymagają duże, wielokolorowe i głęboko umiejscowione tatuaże, oraz te wykonane nieprofesjonalnymi technikami.

Większość tatuaży udaje się usunąć całkowicie, ale pełna terapia wymaga od 4 do 10 sesji zabiegowych, wykonywanych w odstępach od 4 do 6 tygodni.

LASEROWY PEELING WĘGLOWY

Podczas laserowego peelingu węglowego drobinki węgla wnikają w najdrobniejsze nierówności, zagłębienia oraz pory i absorbują energię światła laserowego.

Połączenie efektów fotoablacji zewnętrznej warstwy naskórka wraz z jego niedoskonałościami oraz fototermolizy powodują oczyszczenie i zwężenie porów skóry, ujednolicenie kolorytu, stymulację produkcji kolagenu, zmniejszenie stanów zapalnych, stymulację komórek skóry do odbudowy oraz ustabilizowanie wydzielania sebum.

Zabieg laserowego peelingu węglowego NIE JEST bolesny. Jego przeprowadzenie nie wymaga zastosowania znieczulenia. 

Skóra po zabiegu może być delikatnie zaróżowiona i napięta, bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych czynności.

WSKAZANIA
HIFU

HIFU – skoncentrowane ultradźwięki wysokiej częstotliwości (High Intensive Focused Ultrasounds).

To bezinwazyjny lifting i miejscowe wyszczuplanie. Zabiegi HIFU są przeznaczone do redukcji zmarszczek, ujędrnienia i poprawy owalu twarzy, redukcji tkanki tłuszczowej na ciele oraz podbródku i ujędrniania ciała. 

Działanie:

Fale ultradźwiękowe o określonej częstotliwości dostarczają energię termiczną  w wybrane miejsca na twarzy lub ciele. W rezultacie następuje intensywne podgrzanie tkanek. Przegrzanie zachodzi  na określonej, wybranej  głębokości. Dochodzi do obkurczania się   tkanek i mikrouszkodzeń co wywołuje regenerację – tworzenie nowego kolagenu.

Technologia HIFU pozwala nam na precyzyjne dostarczenie energii termicznej w określone miejsce dzięki odpowiedniej modulacji fali, która przyjmuje  kształt stożka. Największe skupienie energii osiągamy na szczycie stożka i tam też dochodzi do stymulacji. Wywołany kontrolowany i selektywny uraz termiczny powoduje reakcję w postaci tworzenia i remodelingu kolagenu w przypadku utraty jędrności lub zniszczenie komórek tłuszczowych w zabiegach wyszczuplających.

Efekty:

W większości przypadków efekt widoczny jest już po 1 zabiegu, jednak nie jest on finalny.  Na rezultaty należy zaczekać 2-3 miesiące z uwagi na czas potrzebny na regenerację kolagenu. Efekty oraz utrzymywanie się efektów będą się różnić w zależności od możliwości organizmu oraz wieku. Możliwe jest także utrzymywanie się efektów do 1,5 roku. 

GENEO

Zabieg Geneo to przełomowa pielęgnacja skóry 3w1. Polega on jednocześnie na: złuszczaniu, wchłanianiu substancji odżywczych oraz dotlenianiu. Geneo to zabieg na twarz, którego efekty są widoczne natychmiast. To dlatego bardzo często nazywany jest on także „zabiegiem bankietowym”.

Już po jednym zabiegu skóra jest zregenerowana, wyraźnie wygładzona, pełna blasku oraz doskonale przygotowana do nałożenia makijażu.

Efekt powstaje po połączeniu na powierzchni skóry opatentowanej przez kapsułki Capsugen i żelu bogatego w składniki odżywcze. Geneo inicjuje skuteczne oczyszczanie i złuszczanie skóry. 

Następnie wytwarza niezliczoną ilość małych bąbelków bogatych w CO2, które delikatnie pękają na powierzchni skóry. Środowisko bogate w CO2 powoduje fizjologiczną reakcję organizmu, zwaną „efektem Bohra”, który polega na:

  • Wysyłaniu krwi bogatej w O2 do obszaru zabiegowego skóry
  • Zwiększeniu przepływu krwi w naczyniach włosowatych 
  • Poprawie metabolizmu komórek skóry 
ZALETY:
EXILIS

EXILIS ELITE to innowacyjne urządzenie, łączące w sobie moc ultradźwięków i energii o wysokiej częstotliwości. Ten wielofunkcyjny system doskonale radzi sobie z różnymi niedoskonałościami twarzy i ciała – od nadmiaru tkanki tłuszczowej po objawy starzenia się skóry. Urządzenie oddziałuje na tkankę tłuszczową w 3 etapach. Najpierw ma miejsce tzw. rozpoznanie, czyli skierowanie energii na określoną głębszą tkankę tłuszczową. Emisji energii towarzyszy praca zaawansowanego system chłodzenia, który zapobiega przegrzewaniu się skóry. Kolejny etap to izolacja. Wówczas ultradźwięki rozrywają zwłóknienia w strukturach tłuszczowych, dzięki czemu łatwiej jest pozbyć się tłuszczu z organizmu. Następnie ma miejsce dezaktywacja, a więc zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych i ich redukcja. Ta 3-fazowa procedura zastosowana w urządzeniu EXILIS ELITE to obecnie najbardziej nowoczesna technologia modelowania sylwetki i odmładzania skóry.

EMSCULPT

EMSculpt – innowacja w odchudzaniu i modelowaniu ciała.

TO PIERWSZE NA RYNKU urządzenie, które spala tłuszcz i buduje mięśnie. Dzieje się to bez Twojego wysiłku.

Nad jednoczesnym spalaniem podskórnej tkanki tłuszczowej i zwiększaniu mięśni pracuje HIFEM (High-Intensity Focused ElectroMagnetic Technology) czyli zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności, która wywołuje ponad 20 000 niezwykle intensywnych skurczów mięśni, tzw. skurczów supramaksymalnych. Taki trening jest nieosiągalny w trakcie samodzielnych ćwiczeń fizycznych. Nie tylko ze względu na ich rekordową liczbę, ale i wielokrotnie dłuższy czas trwania poszczególnych skurczów.

30-minutowa sesja EMSCULPT daje efekt porównywalny do 20000 brzuszków lub przysiadów.

Wskazania:
Przeciwwskazania do zabiegu:
LASER FRAKCYJNY CO2

Laser frakcyjny CO2 służy do resurfacingu twarzy oraz ciała.

Technologia tego urządzenia jest najnowszym osiągnięciem techniki laserowej stosowanej w dermatologii – laser wytwarza strumień impulsów o mikroskopijnej średnicy, rozrzucanych równomiernie po skórze głowicą skanującą, jak spray’em. Efektem działania jest odmładzanie skóry z uszkodzeniami posłonecznymi, wygładzanie zmarszczek oraz blizn bez tworzenia widocznych ran z długim okresem bolesnego leczenia.

Inaczej niż stosowane do tej pory lasery, laser frakcyjny nie naświetla lub odparowuje jednorodnie powierzchni skóry, ale „dziurkuje” ją tysiącami mikroskopijnych kolumn, pozostawiając wokół „studni oparzeń” siateczkę utworzoną z wysp zdrowej, nie uszkodzonej skóry. Dzięki temu proces leczenia postępuje się bardzo szybko i bez tworzenia widocznej rany.

WSKAZANIA:

Większość klientów widzi poprawę jakości skóry już po kilku dniach od zabiegu wykonanego laserem frakcyjnym CO2. W dużej części wynika to z pewnego obrzęku, który maskuje zmarszczki i blizny. To nie jest ostateczny efekt zabiegu skórę uszkadza się szybko, ale na przetworzenie kolagenu potrzeba czasu, od 2 do 4 tygodni. Wtedy widoczne już są trwale efekty odnowy. Odbudowa skóry będzie doskonale widoczna po 4-5 tygodniach od zakończeniu serii 3-5 zabiegów. Przebudowa kolagenu będzie jednak trwała nadal, powodując wygładzanie i ujędrnianie skóry jeszcze przez 6-12 miesięcy po zabiegu.

KARBOKSYTERAPIA

Karboksyterapia, czyli odmładzanie skóry za pomocą dwutlenku węgla, jest zabiegiem innowacyjnym i bardzo skutecznym oraz wszechstronnym. Przez specjalistów uznawany za prawdziwy przełom w obszarze kosmetologii estetycznej, stanowi idealną alternatywę w walce z niedoskonałościami skóry. Dlaczego? Dzięki zabiegowi karboksyterapii możemy bowiem w szybki i bezinwazyjny sposób poprawić kondycję ciała i cieszyć się wymarzoną sylwetką. Brak jędrności skóry, rozstępy, cellulit odchodzą właśnie do przeszłości!

Karboksyterapia skutecznie wspomaga procesy zwiększania ilości kolagenu i elastyny w skórze, jak również przyczynia się do rozbudowy naczyń krwionośnych. Dzięki takim właściwościom, w krótkim czasie osiągamy spektakularne efekty.

Zabieg ten polega na śródskórnym lub podskórnym wstrzykiwaniu małych dawek dwutlenku węgla (CO2), który dociera do wybranych tkanek w organizmie. W efekcie, naczynia krwionośne rozszerzają się, a proces tworzenia sieci nowy naczyń krwionośnych (tzw. neowaskularyzacja) ulega przyspieszeniu. Ponadto w wyniku działania CO2, zwiększa się przepływ krwi, która odpowiada m.in. za transport tlenu i substancji odżywczych w ciele człowieka. Dodatkowo poprawia mikrokrążenie oraz przyczynia się do skutecznego rozbicia złogów tłuszczowych w naszej skórze.

Zabiegi na włosy KARBOKSYTERAPIA
WSKAZANIA:
Przeciwwskazania:
PLAZMA

BEZINWAZYJNA BLEFEROPLASTYKA POWIEK

Co to takiego?

Plazma to zjonizowany gaz zawierający w przybliżeniu takie same ilości ładunków dodatnich i ujemnych. Ze względu na specyficzne właściwości nazywany czwartym (obok gazu, cieczy i ciała stałego) stanem skupienia.

Chirurgia nieablacyjna jest uproszczoną techniką dermatochirurgii, która dzięki zastosowaniu urządzenia pozwala na sublimację tkanek bez uszkadzania otaczających tkanek działając jedynie w obrębie naskórka.

W przeciwieństwie do innych technik, plazma nie powoduje stanu zapalnego otaczających tkanek, ponieważ jego działanie ogranicza się do granicy warstwy podstawnej. Zabieg z użyciem plazmy nie powoduje krwawienia. Obserwacje te zostały potwierdzone w badaniach histologicznych tkanek poddanych leczeniu. Dzięki temu plazma nie wyłącza pacjentów z codziennych aktywności a€“ makijaż wystarczy aby w czasie 5 dniowego czasu gojenia zakryć miejsca poddane zabiegowi.

KOMORA HIPERBARYCZNA

Bądźmy w kontakcie